English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány Na Mýtince

Jeseník


Apartmány Na Mýtince
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány Na Mýtince se nachází v okrajové části města Jeseník. Do centra města se dostanete tří kilometrovou procházkou, přitom odlehlost místa zajišťuje klid a soukromí. Kapacita celého objektu je 15 lůžek.

K dispozici je také jídelna pro dvanáct osob a TV. V přízemí se nachází společenská místnost s krbem a stolním fotbálkem.

V létě je k dispozici velká zahrada s posezením, ohništěm, grilovací KOTOU a trampolínou. Zahrada sousedí s lesem a protéká jí potůček. Je to velmi klidná a příjemná lokalita. Je tu pro vás připravena úschovna lyží a kol. V zimě je celý objekt vytápěn ústředním topením a voda se ohřívá v boileru. Parkovat se dá hned u objektu, místo máme pro šest aut. 

jste v lese a nasbírané houby si můžete usušit buď v sušičce( zapůjčí provozovatel) nebo na sušáku.

Můžete zde využít novou venkovní finskou saunu se sprchou a odpočívárnou. Ochladit se můžete v horském potoku.

Možnost využití hřiště s umělým povrchem pro veřejnost (800 m od objektu). S využitím na fotbal, florbal, nohejbal, volejbal, basketbal, tenis atd., v zimě na bruslení!

Umístění:

V dosahu 50 m od objektu je odjezd na jelenní farmu, kde můžete nakrmit jeleny a laně přímo z ruky. Ráj pro houbaře, přímo za objektem jste v lese a nasbírané houby si můžete usušit buď v sušičce( zapůjčí provozovatel) nebo na sušáku.

Ubytování:

V přízemí jsou dva dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a wc, kuchyňským koutem a vařičem. V patře se pak nachází dva apartmány, jeden pětilůžkový a jeden šestilůžkový, každý má dvě ložnice, vlastní koupelnu, wc a lednici. K apartmánům je společná velká kuchyň vybavená vařičem se sklokeramickou deskou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou a veškerým nádobím. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz