English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartment Mlýnská

Jeseník


Apartment Mlýnská
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartment Mlýnská nabízí příjemné ubytování v krásném a klidném prostředí Jeseníků. Čyři pokoje s celkovou kapacitou 9+1 lůžek s možností přistýlky.

Součástí spol.místnosti a jídelny je DVD, TV a sat.Wifi zdarma.Parkování vozidel v uzavřené části zahrady zdarma. Celý objekt oplocen.

Součásti objektu je zahradní bazén a trampolína,pískoviště a houpačka. Zahradní gril, přírodní ohníště.

Pokoje jsou vybaveny jedním lůžkem a manželským lůžkem, skříne, police, noční stolky a lampičky. Poskytujeme ručniky i osušky.

Umístění:

Letní aktivity-turistika,cyklo turistika,jízda na koni,koupání.Zimní aktivity-lyžování v lyž.střediscích,upravené tratě pro běžkaře.

Ubytování:

Kuchyň s jídelnou, vybavena kamny se sklokeramickou deskou a zakladním nádobím, lednice s mražákem, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice,Tassimo kávovar. Součástí vybavení apartmentu, fén, žehlička, prkno na žehlení, sušák prádla.

Stravování:

Stravování.Společná plně vybavená kuchyň.V blízkosti penzionu  restaurační zařízení cca 2Km.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz