English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Slunný dvůr

Jeseník


Hotel Slunný dvůr
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel je situován na jižním lázeňském svahu v Jeseníku s nádherným výhledem na celé panorama Hrubého Jeseníku s výhledem na nejvyšší moravskou horu Praděd.  Téměř 60-ti lůžkový hotel nabízí nadstandartně vybavené pokoje a apartmány, restaurace, recepce s barem a vinotékou jsou architektonicky velmi dobře sladěny. V nabídce bude také wellness centrum s bazénem, whirpoolem a saunovým světem.

Motto našeho hotelu zní "nadstandardní služby pro Váš odpočinek".

Umístění:

Hotel Slunný dvůr naleznete blízko lázeňského střediska Priessnitzových léčebných lázní v Jeseníku na úpatí Rychlebských hor blízko horského masivu Jeseníky vhodného pro turistiku i lyžování.

 

Ubytování:

Hotel Slunný dvůr nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové pokoje i apartmány se sociálním zařízením, televizí a minibarem.

Stravování:

V hotelu je kuchyně nabízející stravu pro ubytované a také minutkovou nabídku všem zákazníkům.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz