English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Lázeňský hotel Albatros***

Jeseník


Lázeňský hotel Albatros***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Areál nabízí bohaté sportovní vyžití, je vybaven sportovišti pro letní i zimní sporty. K dispozici je venkovní i krytý bazén s protiproudem, tenisové kurty s umělým povrchem a antukou, posilovna, aerobní centru, minigolf, víceúčelový umělý kurt, tělocvična na stolní tenis, kuželna s automatickým stavěčem kuželek a vlastní lyžařský vlek s umělým osvětlením (cca 200 m od areálu).

Hotel Albatros*** - celková kapacita 88 lůžek, ubytování je poskytováno převážně ve dvoulůžkových pokojích, vybavených sociálním zařízením, TV/SAT, lednicí, telefonem a internetovým připojením Wi-Fi. Na pokoje typu LUX je možné přidat přistýlku, k dispozici jsou také jednolůžkové pokoje.

Depandace Silesie*** - celková kapacita 41 lůžek, ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích, vybavených sociálním zařízením, TV/SAT, lednicí, telefonem a internetovým připojením Wi-Fi.

 

Umístění:

Jeseníky tvoří pohoří Hrubý Jeseník se svým podhůřím, Rychlebské hory, Králický Sněžník a Nízký Jeseník. Krásná, čistá příroda s ideálními podmínkami pro pěší turistiku a cykloturistiku však není to jediné, co může tento turitistický region svým návštěvníkům nabídnout. Uděláte-li si čas, objevíte v Jeseníkách řadu vzácných památek, objevíte nová místa, na která se budete rádi vracet, a poznáte nové lidi. V létě horská městečka ožívají nejrůznějšími akcemi – od folklorních slavností v Šumperku až po soutěž v rýžování zlata ve Zlatorudných mlýnech. Dalšími zajímavostmi jsou bezpochyby Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně nebo technický unikát Ruční papírna ve Velkých Losinách. Jeseníky skrývají také malebné kostelíky  a hrady i zámky – v Javorníku na zámku Jánský Vrch například najdete největší sbírku dýmek a kuřáckých potřeb v České republice. Na milovníky adrenalinu a zábavy čeká v České Vsi rozlehlý Ranč Orel s Adrenalin Parkem, v Petříkově letní bobová dráha a spousta dalšího aktivního vyžití.

Ubytování:

HOTEL ALBATROS***  celková kapacita 88 lůžek, ubytování je poskytováno převážně ve dvoulůžkových pokojích, vybavených sociálním zařízením, TV/SAT, lednicí, telefonem a internetovým připojením Wi-Fi.

Na některé pokoje je možné přidat přistýlku, k dispozici jsou také jednolůžkové pokoje.

Složení pokojů - 10 dvoulůžkových pokojů LUX, 30 dvoulůžkových pokojů Standard, 4 jednolůžkové pokoje Standard

 

DEPANDANCE SILESIE*** celková kapacita 41 lůžek, ubytování je poskytováno převážně ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích, vybavených sociálním zařízením, TV/SAT, lednicí, telefonem a internetovým připojením Wi-Fi.

 

Stravování:

Pobyty jsou standardně poskytovány se snídaní, která je podávána bufetovým způsobem. Pro klienty se zajištěnou plnou penzí jsou obědy a večeře podávány výběrem z denního menu s nabídkou několika jídel (objednávka vždy den předem). Obědy a večeře je možno dokoupit i během pobytu. Hosté hotelu i depandance Silesie se stravují v budově Albatros. Zařízení nabízí možnost dietního stravování (na základě rozhodnutí lékaře), včetně poradenské služby. Klienti se mohou stravovat také individuálně v příjemném nekuřáckém prostředí restaurace Silesie, kde si mohou vybrat z široké nabídky hotových i minutkových jídel.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz