English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Loučná nad Desnou > Penzion Gól

Penzion Gól

Loučná nad Desnou


Penzion Gól
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion Gól, s vynikajícím sportovním zázemím, naleznou návštěvníci Olomouckého kraje v údolí řeky Desné v podhůří Jeseníků u silnice, která spojuje města Šumperk, Velké Losiny a Jeseník.

Našich 12 apartmánů s celkovou kapacitou 49 lůžek je vybaveno vlastním sociálním zařízením, televizorem a přípojkou na internet.

Kromě turistiky a lyžování v okolí nabízí penzion možnost využití fotbalového hřiště, tenisového kurtu, bowling, squash, fitness a sauny s relaxační odpočívárnou. V zimním období je na tenisovém hřišti vybudováno kluziště.
Návštěvu termálního koupaliště ve Velkých Losinách mohou návštěvníci Jesenicka spojit s prohlídkou zámku, ruční papírny nebo lázní. Lázně jsou dominantou také nedalekého půvabného města Jeseník. Hosté by si také určitě neměli nechat ujít výlet k unikátní přečerpávací vodní elektrárně Dlouhé Stráně.

Ubytování:Pokoje jsou vybaveny TV, internetová přípojka, sociální zařízení.
Stravování:Rádi našim hostům zajistíme snídaně a večeře formou polopenze, v letních měsících je možné grilování.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz