English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Olomouc > Angelus Pension

Angelus Pension

Olomouc


Angelus Pension
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Stylový pension ANGELUS se nachází v historickém jádru města Olomouce. Vzhledem k citlivé rekonstrukci na Vás dýchne historie barokního domu. V blízkosti pensionu se nachází novogotická katedrála sv. Václava, která je vidět z oken pokojů a mnoho dalších významných památek.

Snídaně probíhají formou snídaňových menu a jsou v ceně ubytování.

K dispozici je uzavřené parkoviště 50m od pensionu.

Pension sídlí v příjemném prostředí v centru na adrese Wurmova 1, 779 00 Olomouc.

Umístění:

Zajišťujeme rezervace do Svatováclavských pivních lázní. Do nadstandartních služeb pensionu dále patří zajištění vstupenek na kulturní akce v Olomouci či zajištění rezervace míst při plavbě Olomoucí na raftech a mnoho dalšího. Při plánované návštěvě našeho města je vhodné nahlédnout na webové stránky www.olomouc.cz, www.olomouc.eu, www.olomouc.com, nebo také www.olomouc-tourism.cz, kde najdete aktuální i plánované městské aktivity (Olomoucké kulturní léto, akce na výstavišti Flora, hudební festivaly, historické rekonstrukce, plán cyklostezek apod.). Usnadní Vám orientaci.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivního dřeva. Pension má dva pokoje v 1.patře (3 a 4 lůžka) a jeden apartmán ve zvýšeném přízemí domu (2 lůžka). Vybavení pokojů zahrnuje samostané sociální zázemí, televizi se satelitem, WIFI, kout k odpočinku.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz