English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Ostružná > Hotel Andromeda

Hotel Andromeda

Ostružná


Hotel Andromeda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Andromeda se nachází v překrásném místě Ramzová - Jeseníky, které Vám nabízí bohaté vyžití ve všech ročních obdobích.

Díky naší výhodné poloze cca 150 m od nástupní stanice dvousedačkové lanové dráhy dlouhé 3180m a dalších lyžařských vleků u nás naleznete optimální východisko pro zimní sporty, ale také pro letní letní turistiku a cyklistiku.

Kapacita hotelu je 55 osob ve 2, 3, 4 lůžkových pokojích a apartmá. Nabízíme Vám široké zázemí včetně restaurace s teplou kuchyní a nabídkou místních specialit po celý den, bar pro noční vyžití, kulečník, možnosti využití perličkové koupele zdarma a mnoho dalšího

Ubytování:

Kapacita hotelu je 55 osob s možností přistýlky. Ubytování je rozděleno na 2, 3, 4 lůžkové pokoje a apartmá. V každém pokoji je pro Vás k dispozici skříň na šaty, konferenční stolek, křesla, barevný televizor, satelit, telefon...atd. Mimo jiné také vlastní sociální zařízení, ve kterém naleznete sprchu, vanu, wc.

Stravování:

V hotelu se nachází restaurace s nabídkou místních specialit po celý den a bar pro noční vyžití.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz