English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Přerov > Hotel JANA****

Hotel JANA****

Přerov


Hotel JANA****
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Jana**** disponuje 191 lůžky a 11 přistýlkami v 93 pokoj9ch. Kongresoví hosté mohou využít dalších hotelů v blízkosti. Celkový počet lůžek ve vzdálenosti do 10 min. autem je 403. V dubnu 2010 byl celý hotel včetně pokojů pokryt technologií WiFi. U hotelu se nachází parkoviště s kapacitou 108 automobilů a 2 autobusů. 

Celkově můžete využít 9 konferenčních sálů a salonků, které jsou velmi variabilní. Největší, kongresový a společenský sál s max. kapacitou 627 osob, který disponuje pódiem, konferenční technikou a demontovatelným tanečním parketem. Do každého salonku můžeme přidat dataprojektor i plátno (různé velikosti), pokud přímo v sále nejsou na pevno zabudovány. V hotelu je i několik ručních, klopových a hlavových mikrofonů, které můžeme spolu s ozvučením dodat do jakéhokoli salonku stejně jako flipcharty. 

 

 

 

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz