English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Přerov > Hotel Zimní stadion

Hotel Zimní stadion

Přerov


Hotel Zimní stadion
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Zimní stadion** Přerov nabízí ubytování v jedenácti čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, sprchový kout, WC, chladničku, LCD TV a WIFI připojení na internet. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Cennosti si můžete uložit v trezoru.
Ubytování je vhodné také pro sportovce, kteří zde naleznou skvělé zázemí. Mohou využít ledovou plochu zimního stadionu, mimo sezónu INLINE plochu nebo sportovní halu (volejbal, floorbal...) Jako hoteloví hosté mají také slevu do přerovského Plaveckého stadionu. Slevy na ubytování pak poskytuje hotel Zimní stadion** Přerov větším skupinám.

Umístění:

Plavecký areál, Kopaniny 2. Provozujeme krytý bazén 50 metrů, krytý dětský bazén 9 metrů, venkovní bazén 25 metrů, venkovní dětský bazén s vodopádem, whirlpool. Venkovní koupaliště v Penčicích.

Ubytování: Levné ubytování
Vybavení pokoje: koupelna, sprchový kout, WC, LCD TV, chladnička, šatní skříň, věšáky Pokoje a prostory hotelu jsou pokryty WIFI připojením k internetu Za ubytování a ostatní služby lze platit bezhotovostně kreditními/debetními kartami. Hotelovým hostům nabízíme snídaně formou bufetu Výdej snídaní od 6,30 do 9,30 hodin. V soboty, neděle, svátky od 8,00 hodin Sortiment: nápoje (káva, čaj, mléko, džus), pečivo, párky, uzeniny, sýry, jogurty, müsli, máslo, džem, med, ovoce, vejce Parkoviště pro hosty je přímo před hotelem
Své cennosti můžete uschovat v hotelovém trezoru Hosté si mohou zapůjčit vysoušeč vlasů, župan, pantofle, šití, sadu na čištění obuvi nebo koupelnovou stoličku Ložní prádlo a ručníky měníme jednou týdně nebo denně na požádání Další přikrývka na požádání (recepce, personál)
Buzení v určitý čas (recepce)
Odesílání a přijímání faxu (recepce) Každodenní úklid Pokud si nepřejete být na pokoji rušeni nebo si nepřejete úklid, použijte tlačítko na dveřích pokoje nebo vyvěste štítek na kliku pokoje. V době od 22 do 6 hodin je recepce hotelu bez obsluhy a hotel je uzamčen. Ubytovaní hosté mají k dispozici bezkontaktní klíč od pokoje i od vchodu do hotelu.
Stravování:

Ke stravování můžete využít restauraci na zimním stadionu. Rádi Vám uspořádáme jakékoliv společenské akce. Ubytovaní hosté mají nárok na večeři s 10% slevou.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz