English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Staré Město > Apartmány Stříbrnice

Apartmány Stříbrnice

Staré Město


Apartmány Stříbrnice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány Stříbrnice - nově zrekonstruované apartmány se nacházejí ve dvou objektech v krásném prostředí pohoří Králického Sněžníku. V domě Stříbrnice č.p. 57 jsou 3 samostatné apartmány s vlastním skladem na sportovní vybavení (lyže, kola apod.), společenskou místností s vybavením na stolní tenis, stolní fotbal, vybaveným barem, chladicím stáčecím zařízením na pivo. V domě Stříbrnice č.p. 56 jsou 4 samostatné apartmány a 2 soloapartmány s vlastními skladovými prostorami na sportovní vybavení. Parkování je u domů. Stříbrnice jsou výchozím bodem pro nejkratší výstup na Králický Sněžník

Kapacita ubytování činí 42 lůžek ve dvou objektech

Umístění:

Zima: sjezdové lyžování, běžky. V místě je možnost lyžování v areálu Stříbrnice – Návrší s celkovou délkou sjezdovek 1400 m (dva vleky v délkých 450 m s umělým zasněžováním) a nová dvousedačková lanovka s délkou sjezdovy přes 1000 m ve vzdálenosti cca 250 m od ubytování.
Sedačková lanovka ze stanoviště Stříbrnice Vás vyveze do nově vzniklého Ski areálu Králičák - www.skikralicak.cz
Zde se nachází cca 10 denně upravovaných sjezdovek různé obtížnosti, také snow park a pro děti i dětský park.
Denně jsou také upravoványběžecké tratě pro různé kategori běžkařů.
Sousední Polsko nabízí možnost lyžování ( 25 km), oblast Czerna Gora. Nabízí zde více jak 11 km sjedovek s 8 vleky od obtížnosti černé až po zelenou sjezdovku. V okolí Starého Města (do 10km od ubytování) jsou další lyžařské areály - Hynčice, Kunčice, Olšanka, Snowpark Paprsek, Staré Město. Do 15km je potom velké středisko Ramzová.
Příznivci běžeckého lyžování si mohou vybrat z nepřeberného množství běžeckých tras různé náročnosti s minimálními výškovými rozdíly až do náročná stoupání a sjezdy. Provozovatel chaty Papresk pravidleně upravuje běžecké tratě v blízkém i vzdálenějším okolí chaty v délce kolem 30km.

Léto: turistika, kola, jízda na koních včetně základního výcviku, bowling ve Starém Městě. Ze Starého Města vede několik turistických tras např. na Králický Sněžník - 2 trasy, Paprsek, náročnější je pak túra kolem kaskách Prudkého potoka. Vedle pěší turistiky je možno se věnovat i cykloturistice. Regionální cykloturistické stezky na Staroměstsku navazují na tzv. Moravskou cyklotrasu Znojmo - Olomouc - Jeseník a na polskou oblast Nysa, gory Bialskie. Je zde možno jezdit nejen po trasách notoricky známých z různých průvodců, ale velký prostor je dán i improvizaci. Množství lesních a polních silniček a cest, jinak uzavřených pro běžný automobilový provoz, nabízí spoustu možnosti. Ve Starém Město jsou dvě jízdárny, které nabízejí po celý rok turistiku na koních, jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Zájemci mohou absolvovat základní výcvik. Možnost návštěvy příjemného koupání v sousedním Polsku ( 15 km), termálního koupaliště ve Velkých Losinách (25 km), koupaliště Ruda nad Moravou (22 km) a také aquaparku v Šumperku ( 30 km).

Ubytování:

Apartmány (budova Stříbrnice č.p. 57) - 3 apartmány 3+kk sestávájí z dvou ložnic se 6 základními lůžky a 1-2 přistýlek, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny se sprchovým koutem, samostatného WC.

Nově rekonstruovaná budova Stříbrnice č.p. 56: - 4 apartmány 2+kk ložnice se 4 základními lůžky a 1-2 přistýlek, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny se sprchovým koutem (jeden apartmán s vanou), samostatné WC.

V budově Stříbrnice č.p. 56 - 2 apartmány solo s kuchyňkým koutem, obývacím pokojem se 2 základními lůžky a 1 přistýlkou, koupelna se sprchovým koutem a WC.

Vybavení obývacího pokoje: kuchyňská linka s varnou deskou, lednice, mikrovlnná trouba, stůl + židle, rozkládací pohovka, stolek, televize.

Vybavení ložnic: 2-4 lůžka, třídílná skříň - skříňková sestava s šatníkem, noční stolky, Ohřev vody: el. bojler, vytápění centrální elektrické.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz