English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Šternberk > U Zlatého Muflona

U Zlatého Muflona

Šternberk


U Zlatého Muflona
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hledáte ubytování ve Šternberku? Rádi byste se ubytovali na krásném místě obklopeném památkami a úžasnou přírodou? Nabízíme Vám ubytování ve Šternberku U Zlatého Muflona. Ubytování na úrovni s televizí a wi-fi připojením a navíc co by kamenem dohodil od hlubokých lesů. Náš penzion a restaurace U Zlatého Muflona spolu s malebným okolím jsou vhodným prostředím pro rodinnou dovolenou i pro výlety v páru. V penzionu U Zlatého Muflona Vám zajistíme velice kvalitní ubytování ve Šternberku.

Parkovat můžete na oploceném pozemku za penzionem (ZDARMA).

Ubytování:

Penzion má kapacitu 35 lůžek (lze navýšit přistýlkami) v osmi pokojích se sociálním zařízením a jednom střešním rodinném apartmá. Penzion samotný byl vybudovaný v květnu 2006 a jedná se o prvotřídní ubytování ve Šternberku:

nábytek z masivního dřeva sociální zařízení, televizor zdarma připojení k internetu

Pokud nemáte Wi-Fi kartu je možno ji zapůjčit. Dále je k dispozici parkoviště na oploceném pozemku za penzionem (ZDARMA).

Stravování:

Restaurace v objektu
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz