English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Šumperk > Hotel Grand

Hotel Grand

Šumperk


Hotel Grand
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Díky své poloze je náš hotel ideálním výchozím bodem pro nejrůznější aktivity. Je snadno dostupný motorizovaným i pěším návštěvníkům města, nabízí dostatek parkovacích míst a pěší chůzí příjemně dostupnou vzdálenost k železničnímu a autobusovému nádraží. c Rádi Vám budeme nápomocni při zajišťování rezervací a jiných hotelových služeb. Těšíme na Vaši návštěvu ve všech provozovnách hotelového komplexu.

V celém objektu hotelu je možné využívat zdarma wi-fi připojení k internetu.

Ubytování:Kapacita:
60 lůžek hotelového typu, nově zrekonstruované pokoje

Vybavení pokojů:
K dispozici nabízíme jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou zařízeny v elegantním stylu a jsou rozděleny do více kategorií.

Jednolůžkové pokoje jsou po rekonstrukci a jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, barevným televizorem a telefonem. Všechny jsou situované s pěkným výhledem na rozsáhlý park a pěší zónu města.

Dvoulůžkové pokoje jsou modernizované, po rozsáhlé rekonstrukci, jsou vybaveny velkou vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením, barevným televizorem, telefonem a jsou situovány s výhledem na pěší zónu a historickou část města.

Třílůžkové pokoje jsou prostorné, standardně zařízené a jsou vybaveny vlastním sprchovacím koutem.

Stravování:Snack bar nabízí příjemné posezení ve stylu kavárna – snack bar s možností snídaní a celodenního stravování v příjemné atmosféře a s výběrem z nejlepších jídel české kuchyně. V létě neodmyslitelné posezení na letní zahrádce s výhledem na pěší zónu šumperského centra a rozsáhlou zeleň přilehlého parku.
Jídelna s rychlým občerstvením nabízí snídaně, obědy a večeře ve stylu hotových jídel v nekuřáckém prostředí. Nabízí nepřeberné množství salátů , baget, obložených chlebíčků a výrobků studené kuchyně a široký výběr hotových jídel charakteristických pro výbornou českou kuchyni. Wii kavárna v patře hotelu skýtá příjemné posezení v stylově zařízené kavárně s možností zábavného vyžití.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz