English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Šumperk > Penzion G

Penzion G

Šumperk


Penzion G
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion G naleznou návštěvníci Olomouckého kraje v samotném centru města Šumperka, ležícího na řece Desná na jihozápadním okraji Jeseníků.

Nabízíme pohodlné ubytování v pokojích pro 1 - 4 osoby s celkovou kapacitou 26 lůžek.

V případě zájmu rádi zajistíme firemní nebo soukromý večírek: od ubytování účastníků, přes zajištění kulturního programu, výlety k turisticky zajímavým lokalitám, sportovního vyžití a samozřejmě také po samotný večírek včetně občerstvení.

Příjemně unaveni z výletu za krásami Jeseníků si mohou návštěvníci vybrat místo k odpočinku z pestré nabídky města Šumperk: Dům kultury, šumperské divadlo, kino Oko, hudební klub nebo bazén a saunu Aquatoll.

Máte zájem o lázeňské balíčky v této lokalitě?

Ubytování:Každý pokoj je vybavený TV/SAT, internetovou přípojkou, sprchovým koutem, WC, ledničkou, plně zařízeným kuchyňským koutem, telefonem a bezpečnostní schránkou.
Stravování:Snídaně podáváme v budově penzionu.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz