English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Šumperk > Penzion Stará Sokolovna

Penzion Stará Sokolovna

Šumperk


Penzion Stará Sokolovna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Stará Sokolovna je situován 10 minut chůze od centra Šumperka, který je právem považován za opravdovou bránu Jesenických hor. Rádi vás přivítáme v nově vybavených, útulných apartmánech, které přímo lákají ke strávení aktivní či relaxační dovolené stejně jako poskytnou dobré zázemí na pracovní cestě.

V penzionu se nachází dva apartmány a restaurace. Ubytování je v klidné části města Šumperka s velkou zahradou, letní terasou a hřištěm. Vyžití pro děti je zajištěno množstvím atrakcí jako je letní bazén, elektrická autíčka, trampolína atd. Parkování je zajištěno přímo u objektu. Připojení k Wi-Fi síti je možné i v apartmánech.

Umístění:

Šumperk se nazývá Brána do Jeseníků. Nedaleko se nachází lázně Velké Losiny, Lipové lázně a lázně Bludov. V blízkém okolí se nacházejí lyžařské a turistické areály vhodné pro zimní i letní turistiku.      

Ubytování:

Apartmán 1 je dvoupodlažní pro 6 osob, nahcází se v něm dvě ložnice, kuchyně s televizí, koupelna. Apartmán 2 je velký o rzoloze 60 metrů čtverečních, je vybudován v podkroví a disponuje ložnicí, kuchyní s posezením, koupelnou a televizorem. Oba apartmány mají samostatný vchod, který zaručuje soukromí a v obou je možné se připojit na internet pomocí bezdrátové Wi-Fi sítě. Do restaurace je to z apartámů 20m.

Stravování:

Penzion disponuje restaurací, která nabízí jídla hotové i minutkové kuchyně a speciality z grilu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz