English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Velké Losiny > Penzion Horinka

Penzion Horinka

Velké Losiny


Penzion Horinka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Horinka nabízí ubytovací služby s celoročním provozem v centru obce Velké Losiny v Jeseníkách, v bezprostřední blízkosti areálu Lázní Velké Losiny.

V penzionu se nachází 17 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením (WC + sprchový kout), z toho 4 pokoje pro osoby zdravotně postižené. Penzion je vybaven také výtahem. Parkování je možné na vlastním oploceném pozemku. Objekt je celý nekuřácký. Hostům je k dispozici také Wi-Fi připojení zdarma.

Umístění:

Velké Losiny jsou jedním z nejnavštěvovanějších míst jesenického podhůří. Patří k často vyhledávaným místům pro dovolenou nebo léčebný pobyt na severní Moravě. Zdejší termální sirný pramen má velmi dobrý vliv na léčbu pohybového a dýchacího ústrojí. Venkovní termální bazén je v provozu od začátku května do konce září, krytý termální bazén v budově lázní je pak pro veřejnost k dispozici celoročně.
V létě celá řada značených turistických tras vybízí k procházkám i k náročnějším túrám po Jeseníkách. Výborné terény jsou zde i pro cykloturistiku. Navštívit můžete unikátní přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně spojenou s exkurzí o vodním díle. Odtud se nabízí nádherný vyhled po okolí. Využít můžete také v létě i zimě nejnovější sportovní lyžařský areál se šestisedačkovou lanovkou, která vede na vrchol sjezdovky Medvědí.
V zimě dále pro lyžaře lyžařské středisko na Červenohorském sedle nebo Přemyslově a spousta upravovaných běžkařských tratí.
Protože jsou Velké Losiny rovněž místem s bohatou historií, k návštěvě láká místní unikátní renesanční zámek nebo proslavená výrobna ručního papíru a muzeum ručního papíru.
Velké Losiny v sobě spojují to nejlepší, co nabízí velká lázeňská města, s klidným prostředím uprostřed přírody.

Nabídka pro volný čas: Areál Kouty nad Desnou, Termální koupaliště v lázních Velké Losiny, Muzeum papíru, Zámek Velké Losiny, elektrárna Dlouhé stráně.

Ubytování:

Komfortně zařízené pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchou a WC a též WiFi připojením.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz