English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Penzion Trámky

Vikýřovice


Penzion Trámky
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Trámky nabízí svým hostům ubytování v jedenácti útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Penzion patří v této oblasti mezi nejoblíbenější penziony. Jeseníky jsou nádherné a čisté hory, které ještě nejsou zaplaveny davem turistů. Ideální pro letní i zimní rekreaci. Penzion Trámky leží ve Vikýřovicích v blízkosti města Šumperk a Velké  Losinya nabízí tak ubytování v Jeseníkách v oblasti Šumperk a Šumpersko.útulných pokojích. Možnost využití apartmánového pokoje s kapacitou 6 osob. Možnost využití apartmánového pokoje s kapacitou 6 osob.

Jeseníky jsou nádherné a čisté hory, které ještě nejsou zaplaveny davem turistů. Ideální pro letní i zimní rekreaci. Penzion Trámky leží ve Vikýřovicích v blízkosti města Šumperk a Velké  Losinya nabízí tak ubytování v Jeseníkách v oblasti Šumperk a Šumpersko.

Penzion Trámky nabízí nejen ubytování (Jeseníky), ale mnohem více. Můžete u nás uspořádat svatby a oslavy nebo můžete využít náš velký salónek ke školení či semináři. Rádi a ochotně vám vyjdeme vstříc.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny satelní televizí, minibarem, domácím telefonem, pracovním stolem a WIFI připojením k internetu. V koupelnách nechybí základní hygienické potřeby a vysoušeč vlasů.

Stravování:

Restaurace Trámky je otevřena sedm dní v týdnu s nabídkou vynikajícího á la carte menu, pizzou z pece vytápěné dřevem a výběrem ze dvou druhů poledního menu.Pokud si budete přát, sestavíme Vaše vlastní menu (předkrm, polévka, hlavní chod, dezert).

Pochutnat si také můžete na několika druzích skvělého piva a vína z rodinných vinařství - Libor Veverka, Vydařilý - Mutěnice, Kyjovská vína Spielberg.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz