English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány V Zátiší

Dolní Morava


Apartmány V Zátiší
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány V Zátiší je ubytování za příznivou cenu v soukromí v obci Dolní Morava. Kvalitní ubytování v apartmánech v klidné části obce, v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Větrný Vrch, pod Králickým Sněžníkem.

Vyzkoušejte pět 4 až 7-lůžkových apartmánů, které mají vlastní vybavené kuchyňky a vlastní sociální zařízení. Apartmány jsou vybaveny televizí se satelitem, možnost připojení wifi, altán s krbem...

Hosté zde také mohou využít saunu s ochlazovací kádí, horký sud jacuzzi, venkovní bazén pro horké letní dny a posezení s grilem na zahradě.

Parkování u objektu zdarma.

Možnost krytého stání: poplatek 100,-Kč / den

Umístění:

Výhodou ubytování v centru obce je blízkost ke sportovním areálům, běžeckým tratím ale i ke sjezdovkám, RELAX & SPORT RESORT Dolní Morava je nedaleko. Do vyhlášeného střediska je to autem 1,5 km, poté Vás k lanovkám vyveze ZDARMA skibus!

Freestyle park Dolní Morava - areál Větrný vrch je v těsné blízkosti. Zajišťujeme též informační servis.

Ubytování:

Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz