English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Dolní Morava

Dolní Morava


Chalupa Dolní Morava
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa Dolní Morava je nově postavena, má půdorys do „L“ a je rozdělena na dvě zcela samostatné části (poloviny). A – část západ a B – část jih. Pronajímá se každá část samostatně.

Ke každé chalupě je k dispozici parkování, z toho jedno kryté parkovací místo pro auto hned před chalupou. Příjezdová silnice k chalupě je i v zimě udržovaná.

Bohužel z bezpečnostních a hygienických důvodů je v celé chalupě ZÁKAZ KOUŘENÍ!

Můžete to sice „dohnat“ na zahradě, ale doporučuji zkuste inhalovat čistý horský vzduch.

Kvůli možným alergiím ostatních, není bohužel možné vzít s sebou zvířecí mazlíčky.


Umístění:

Stezka v oblacích Dolní Morava – Bobová dráha – Single trails – Mamutíkův vodní svět – Lesní zážitkový park – Pískový Svět – Půjčovna kol, koloběžek, elektrokoloběžek – Segway – Lanové centrum – DiscGolfPark – PowerFun – Big swing – Horolezecká věž – Bowling – Golfový trenažér – Káry Berg – Tenisový kurt s umělým povrchem – Fotbalové hřiště – Cyklobus

Můžete navštívit světový unikát – stezka v oblacích Dolní Morava s dechberoucím výhledem.

Či využít turistické trasy vedoucí nádhernou neporušenou přírodou, cyklotrasy, navštívit pevnosti z 2. světové války, užít si sběru lesních plodů, procházek po lese, navštívit rozhledny – v okolí jich méme hned několik…     Lanová dráha Sněžník je v provozu pro cyklisty a turisty, kteří se takto dostanou pohodlně na hřeben, kde se mohou vydat po některé ze značených cest do okolí Kralického Sněžníku či na jeho samotný vrchol.
Ubytování:

V každé části chalupy je vlastně patrový byt 120m2: 4 + kk + 2 WC + koupelna + SAUNA. Ve 3 ložnicích je 6 řádných lůžek + 2-4 lůžka na rozkládací pohovce v obýváku.

V přízemí vstupujeme do předsíně, kde jsou i prostory pro odložení lyží, snowboardů, či v létě kol a sušák na boty. Z chodby je přístupná koupelna s umyvadlem, WC, SAUNOU, vanou, pračkou. V koupelně je pro Váš komfort podlahové vytápění a privátní sauna jen pro Vás.

Přes chodbu se dostaneme do obývacího pokoje s LED SMART HD TV 121 cm se satelitním příjmem a přípojkou na INTERNET ZDARMA (kabelová zásuvka + WIFI v celé chatě). Dvě rozkládací sedačky, umožňují komfortní úpravu na dvoulůžko. Topení je elektrické plně automatické, nebo si můžete večery zpříjemnit neopakovatelnou atmosférou, kterou poskytují krbová kamna a v nich plápolající, praskající oheň a příjemně se linoucí teplo… no a se sklenkou vína…

 

V části obývacího pokoje je i kuchyň, kompletně vybavená pro 8 lidí. Je zde sklokermaická varná deska, trouba, lednička s mrazákem, mikrovlná trouba, kávovar, opékač topinek, nerezové hrnce a příbory, myčka….

Po schodech se dostaneme do podkroví, kde jsou 3 ložnice, každá pro 2 nocležníky, samozřejmě nechybí úložné prostory a další, tentokrát samostatné WC.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz