English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Lakeview Apartments Kunětická Hora

Dříteč


Lakeview Apartments Kunětická Hora
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány poblíž Golf & Spa resortu Kunětická hora nabízí moderní ubytování v apartmánech 2+kk v rodinném domě, přístup do zahrady s grilem plavacím jezerem vhodným ke koupání. Golf resort, tenisové haly, restaurace a wellnes vzdálen pouchých 200m. Za příplatek jsou dostupné lázeňské procedury a pronajmout si lze i golfové vybavení.

Ubytování:

Všechny apartmány se vyznačují stylovým zařízením a jejich součástí je kompletně vybavená kuchyň s mikrovlnnou či parní troubou a kávovarem, jídelní část, prostorný obývací pokoj a TV s plochou obrazovkou. V koupelně najdete sprchový kout, oddělené WC.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz