English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Hedeč

Králíky


Chalupa Hedeč
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa Hedeč se nachází na polosamotě v malebné vesničce Dolní Hedeč. 

Nově zrekonstruované stoleté stavení nabízí ubytování pro 19 osob v 5 ložnicích. Zařízení je přizpůsobeno potřebám rodin s dětmi - chalupa je vytápěna podlahovým topením a najdete v ní hernu, postýlky, jídelní židličky a spoustu dalšího vybavení pro děti. Na zahradě na děti čekají prolézačky, pískoviště a trampolína. Na chalupě můžete využít WIFI internetové připojení.

Příjezdová cesta je udržována i v zimě. 

V celé chalupě je zákaz kouření.       

Domácí zvířátka k nám můžou po předchozí domluvě.    

Ubytování:

Vstupní hala slouží na odkládání a sušení bot a oblečení (její součástí je sušák na boty, věšáky a lavice). V zadné časti místnosti je technický koutek, ve kterém najdete i pračku a sušičku.

Nově zde najdete také saunu, WC a sprchový kout.

Kuchyň je plně vybavena. K dispozici je velká myčka, mikrovlnná trouba, elektrický sporák s indukční varnou deskou, 2x lednice s mrazničkou, varná konvice, tyčový mixér, elektrický šlehač,toustovač, remoska a presovač. Mycí prostředky a utěrky jsou v ceně pronájmu. V jídelně stojí dřevěný stůl, židle a lavice pro 12 lidí. K dispozici jsou 3 dětské jídelní židličky. V obývací části najdete kachlový krb (dřevo do krbu je v ceně pronájmu), plazmovou televizi a mini audio systém.

Hernu v tvoří samostatná místnost v přízemí. Najdete v ní hrací koberce, tabule na kreslení, dětský stolek a židle, houpačku, dětské knížky, hračky, stavebnice a stolní hry pro dospělé i děti. V herně i v celém přízemí je podlahové topení.

Koupelna v přízemí je velká, nabízí sprchový kout, vanu, umyvadlo se skříňkou, přebalovací pult a nočník. Vedle koupelny najdete samostatně stojící WC. Ručníky nejsou k dispozici. 

Koupelna v poschodí je menší, nachází se v ní sprchový kout, WC, umyvadlo se skříňkou, nočník a přebalovací pult. Je zde také podlahové topení.

Ložnice v přízemí je vybavena manželským dvojlůžkem a patrovou postelí s rozšířeným spodním lůžkem (140x 200cm), skříní a komodou. Topení v této ložnici je podlahové se samostatnou regulací.

Ložnice v patře jsou 4, z nich dvě disponují 5 lůžky (manželské dvoulůžko a rozšířená patrová postel 140x200cm) a dvě jsou dvoulůžkové (ve větší je postel 180x200cm a v menší 140x200cm). Na podlaze leží koberce, topí se radiátory. Na vyžádání zapůjčíme až4 dětské postýlky a peřinky (zapůjčení je zdarma). Povlečení je v ceně pronájmu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz