English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Elsa

Kunvald


Chalupa Elsa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa Elsa v Orlických horách v obci Kunvald nabizí vhodné podmínky pro celoročni rekreaci.

Svoji polohou slouží zaroveň jako velmi příhodné výchozí místo pro cyklistické a běžkařské túry po Orlických horách.

K objektu náleží i rozlehlý pozemek přes 4.000 m2 zaručující klid, soukromí a možnost volného pohybu jak dětí tak i psů.

V letních měsících je k dispozici bazén, koloběžky, ruské kuželky, krytá terasa, kompletní zahradní nábytek (stůl, židle, polohovací lehátka), houpací síť, plynový gril, přírodní ohniště atd. Nedaleko je také vodní nádž Pastviny která poskytuje nádherné přírodní koupání s možností pronájmu lodiček.

Kapacita Chalupy Elsy je 8-10 míst, která jsou situována celkem ve třech pokojích zařízených stylovým masivním nábytkem.

Umístění:

V okolí chalupy Elsa je přes 400 km značených cyklostezek a v zimním období upravované běžecké trasy a nedaleko vzdálené Ski centrum Říčky v Orlických Horách.

Přímo od chalupy Elsa vede 2,5 km přípojka na Jiráskovu cestu - hlavní komunikaci pro pěší i cyklo turistiku v Orlických horách a v zimě pro běžecké trasy.

Ubytování:

Přízemí

Koupelna (umyvadlo, vana/sprcha, WC, automatická pračka)
Kuchyň (sporák, elektrická trouba, myčka, lednička/mrazák, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, toustovač, mixer/šlehač, atd.)
Jídelní kout (sezení pro 6-8 lidí)
Společenský kout (sezení pro 6-10 lidí, krbová kamna, TV, DVD, CD přehrávač)
Ložnice č. 1 (dvojpostel, dětská postýlka)

1. patro

Ložnice č.2 (dvojpostel, postel, výsuvná postel, TV, maximálně 4 osoby)
Ložnice č.3 (dvojpostel, postel, výsuvná postel, TV, maximálně 4 osoby)
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz