English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Pardubický > Libchavy > Pension Bakara

Pension BAKARA

Libchavy


Pension BAKARA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion BAKARA*** -  Penzion se nachází v těsné blízkosti okresního města Ústí nad Orlicí. Nabízí útulné 2 až 3 lůžkové pokoje*. 

V ceně ubytování je: Samostatná koupelna s WC, parkování přímo u penzionu zdarma, internet  zajišťuje WIFI ke které se můžete zdarma připojit.** Penzion má také zahrádku, kde je možnost posezení a opékání, ale také hřiště, které ocení zejména vaše ratolesti. 

K dispozici: vybavená kuchyňka s možností uschovat si potraviny do lednice, nebo máte možnost si zde sami něco uvařit. Možnost úschovy jízdních kol. Vaše mazlíčky rádi uvidíme po předchozí domluvě. Strategicky velmi výhodná poloha - penzion leží na hlavním tahu Hradec Králové- Ústí nad Orlicí- Svitavy- Choceň.

* Po dohodě lze pokoje opatřit přistýlkou.

** Údaje k připojení na Wi-Fi vám rádi poskytneme při příjezdu.

 

Umístění:

Strategicky velmi výhodná poloha - penzon leží na hlavním  tahu Hradec Králové , Rychnov nad Kněřnou- Ústí nad Orlicí, Česká Třebová - Lytomyšl,Choceň, Svitavy.

Cyklostezky :  Ústí nad Orlicí, Choceň , Vysoké Mýto, Letohrad, Žamberk, Pastviny, Českou Třebovou, Litomyšl , Podštejn, Doudleby nad Orlicí , Kostelec nad Orlicí, Hradec Králové.

Ubytování:

NABÍDKA POKOJŮ Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje

Na našem penzionu nabízíme ubytování ve dvou a tří lůžkových pokojích se samostatnou koupelnou a záchodem. Po domluvě lze přidat i přistýlku, nebo dětskou postýlku. *

Všechny jsou nově vybavené, s televizorem a připojením na Wi- Fi. Možnost uložení jízdních kol či v zimním období lyží a podobného sjezdového vybavení. 

K dispozici je společná kuchyňka se všim co potřebujete. (Vařič, konvice, mikrovlnka, lednice, nádobí...). Také můžete posedět ve společné místnosti nebo venku na zahrádce kde je také hřiště pro děti a ohniště s možností opékání.

Kousek od penzionu je také restaurace kam je možné si zajít na oběd nebo večeři. 

V blízkosti penzionu je také cyklostezka Letohrad- Choceň-Česká Třebová, která je vhodná jak pro cyklisty, tak pro pěší turisty. 

Po předchozí (telefonické nebo emailové) domluvě, si lze do penzionu přivézt i mazlíčka.

*Jeden pokoj s kuchyňkou vhodný pro maminky s malými dětmi.

Stravování:

V penzionu máme plně vybavenou kuchyňku (sporáček,varná konvice, mikrovlnka, potřebné nádobí, hrníčky na kávu i čaj, talíře a příbory) . Zde si připravíte snídani, oběd i večeři. A komu se nebu chtít vařit může zajít do restaurace , která je 2 min. chůze. A nebo navštívit malou, příjemnou Hospůdku U Čerta.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz