English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmán Judia

Litomyšl


Apartmán Judia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmán Judia nabízí ubytování v historickém centru města Litomyšl jen 600 metrů od zámku a 400 metrů římskokatolické farnosti Litomyšl a klášterní zahrady. Mezonetový apartmán disponuje kuchyní, obývací částí a dvěma ložnicemi v patře. Kuchyň je vybavena lednicí, mrazákem, troubou, varnou deskou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a jídelním stolem. V obývací části se nachází rozkládací pohovka a televize se satelitním příjmem. Koupelna je vybavena vanou s možností sprchování se, pračkou, sušičkou a toaletou.

Bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi zdarma je samozřejmostí. Parkování je na ulici před domem.

 

Umístění:

Moderní historické město Litomyšl se nachází v okrese Svitavy v Pardubickém kraji. Město je známe díky svému historickému centru, kde se nachází Římskokatolická farnost, kostel Povýšení sv. Kříže, Klášterní zahrada, Piaristický chrám Nalezení sv. Kříže, zámek Litomyšl s Francouzskou zahradou a parkem. Dále se zde nachází rodný byt známého hudebního skladatele Bedřicha Smetany.

Ubytování:

První ložnice je vybavena dvěma jednolůžkovými postelemi a druhá ložnice postelí manželskou. Rozkládací gauč poté poslouží jako přistýlka pro jednu osobu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz