English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Pardubický > Litomyšl > Hotel Aplaus

Hotel Aplaus

Litomyšl


Hotel Aplaus
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Aplaus Vám nabízí luxusní ubytování ve 21 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech. Všechny pokoje Hotelu Aplaus jsou navrženy s citlivým smyslem pro detail a současné trendy. Ke čtyřhvězdičkovému standardu patří také pestrá nabídka hotelových služeb, včetně pokojového servisu, praní oděvů či možnosti využití hotelového wellness centra. Parkování před hotelem nebo u Klášterních zahrad na ulici Zámecká. Hotel Aplaus je nekuřácký, má možnost variantního propojení pokojů uvítají především rodiče s dětmi. Návštěvníci hotelu Aplaus mohou ocenit také nevšední výhled z pokojů na měšťanské domy v historickém jádru Litomyšle, na stále oblíbenější Klášterní zahrady s dominantami Piaristického chrámu Nalezení sv. Kříže či věží kostela Povýšení sv. Kříže.
Hotelová recepce k dispozici od 7 do 23 hodin, ROOM SERVICE, možnost konání firemních akcí, prezentací, svateb a dalších oslav.

Umístění:

Hotel Aplaus má velmi strategickou polohu. Pouze minuty chůze dělí hotelové hosty od míst, která stojí za to vidět. Mezi ně rozhodně patří renesanční zámek a jeho areál, který byl v roce 1999 zapsán na seznam světového kulturního a přírodního dědictví Unesco. Právě tady se vždy na začátku léta koná prestižní Mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl, který k městu neodmyslitelně patří více než půlstoletí a je největší kulturní událostí roku. Pouze jeden blok domů dělí hotel Aplaus od Smetanova náměstí, s pestrou řadou převážně barokních, klasicistních a empírových fasád. Krásné zastavení nabízí také malé Toulovcovo náměstí s mnoha památkami v bezprostřední blízkosti hotelu Aplaus. Litomyšl ale není jen městem, kudy prošly dávné dějiny. Příznivci moderního umění tu mohou obdivovat například velmi kvalitní moderní architekturu předních českých tvůrců a kroky návštěvníků mohou vést i do několika galerií současného umění.

Litomyšl je také městem sportu, nechybí tu ideální podmínky pro tenis, plavání, squash nebo atletiku. Cyklisté mohou využít řady zajímavých tras do okolí, stejně tak jako turisté.

Ubytování:

Vybavení pokojů: TV + SAT, minibar, trezor, telefon, vysoušeč vlasů, internet, většina pokojů je klimatizována. Každý z pokojů hotelu Aplaus je jedinečný, navržen se smyslem pro detail, celek a současné trendy.

Stravování:

Kvalitu gastronomických služeb by měl každý host určitě posoudit sám. Široký výběr jídel světové i tradiční české kuchyně poskytuje opravdu pestrou nabídku a zárukou může být i renomé hotelových kuchařů, se zkušenostmi z prestižních restaurantů světové úrovně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz