English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Pardubický > Litomyšl > Penzion Tašner

Penzion Tašner

Litomyšl


Penzion Tašner
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nabízíme 4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky vybavené umyvadlem a WC sprchovým koutem a v jednom pokoji vanou. Dále k vybavení pokoje patří Sat TV a Wi-Fi připojení.

K dispozici je plně vybavená kuchyňka s lednicí, společná pro všechny pokoje. Možnost objednání snídaní. Dále možnost posezení v zimní zahradě a na dvoře s krbem.

Hosté mají možnost zakoupit lahvová vína z naší vinotéky se slevou 15%.

Umístění:

V okolí Litomyšle můžete navštívit Toulovcovy maštale, hrad Košumberk, zámek Nové Hrady, Růžový palouček, Nedošínský háj, hrad Svojanov, Kozlovský kopec s rozhlednou a nebo si naplánovat výlet Cyklobusem Českomoravským pomezím aneb blíž k atraktivitám Litomyšlska, Poličska a Svitavska.

Stravování:

Vinotéka Ullet

V našem sortimentu naleznete špičková moravská přívlastková i speciální vína z vinařství Krist – Milotice u Kyjova, Vinné sklepy Skalák – Skalka u Kyjova, vinařství Novosedly Vinofol, vinařství Neoklas Šardice, vinařství Maňák a další. Máme zde široký sortiment zahraničních vín, portská vína z oblasti Douro – vinařství Dacosta a Kopke, šumivá vína, koňaky a pravé francouzské champagne.

Otevírací doba: Po-Pá: 8:30 - 18:00, So: 8:30 - 12:00

 

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz