English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Pardubický > Litomyšl > Penzion V Podzámčí ***

Penzion V Podzámčí ***

Litomyšl


Penzion V Podzámčí ***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion V Podzámčí - Litomyšl se nachází v nově rekonstruovaném domě v památkové zóně, byl zřízen v roce 2009 a svým hostům nabízí dvoulůžkový, třílůžkový a rodinný apartmán. Jeho velkou předností je poloha v klidné ulici cca 100 metrů od historického centra s výhledem na renesanční zámek-UNESCO.  Jistě oceníte, že při pobytu v našem penzionu nebudete rušeni projíždějícími automobily, hlukem z restaurací apod. Zaručujeme vám diskrétní prostředí malého stylového penzionu. Naším hlavním cílem je připravit Vám příjemné ubytování v našem městě, ať jste zde na služební cestě, výletu či dovolené. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, uděláme vše proto, aby jste se zde cítili jako doma a rádi se k nám vraceli. Hostům je k dispozici společenská místnost, kde se podávají snídaně. V této místnosti je možnost připojení na internet WiFi. Připojení k Internetu je samozřejmostí a to pomocí WiFi technologie nebo kabelem (zásuvka je v každé místnosti). Parkovat můžete přímo před penzionem, po domluvě možnost garážování osobního automobilu, motorek. Nabízíme úschovnu vašich kol, kočárků, lyží, bruslí atd.
Ubytování:Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením - sprchou, WC a umyvadlem. Dále je na pokojích k dispozici minibar, barevný televizor (včetně satelitního příjmu). Psací stůl či konferenční stolek, židle.
Rodinný apartmán je vybaven třemi postelemi, rozkládací sedací soupravou, která lze použít jako přistýlka pro dvě osoby. Koupelnou s rohovou vanou, WC, šatní skříní, komodou, psacím stolem, židlí, kuchyňkou s vařičem, minibarem, barevným televizorem (včetně satelitního příjmu).
Stravování:Ve vzdálenosti asi 100 m od penzionu se nachází historické náměstí, kde jsou restaurace poskytující celodenní stravování, či vinotéky. Při domluvě zajistíme rezervaci.

V penzionu je k dispozici výběr kvalitních vín, vybavený minibar na pokojích.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz