English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Pardubický > Moravská Třebová > Penzion Best

Penzion Best

Moravská Třebová


Penzion Best
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Best nabízí k ubytování celkem 21 pokojů, z toho jsou 2 jednolůžkové, 13 dvoulůžkové, 5 třílůžkových a 1 pětilůžkový pokojj. Celková kapacita je 48 lůžek. Dalších 5 lůžek je možnost jako přislýlky.Každý pokoj má předsíň s velkým zrcadlem, komfortně zařízenou ložnici, která je kromě postele a šatníku vybavena také rozkládací pohovkou, minibarem s alkoholickými i nealkoholickými nápoji, satelitní televizí a přípojkou na internet. Luxusní koupelny jsou vybaveny moderními sprchovými kouty. Ve 4 pokojích jsou vířivé vany a ve 4 pokojích parní boxy. Součástní penzionu je restaurace a bar, kde je možnost  rodinných i  firemních společenských akcí a rautů.

Umístění:

Památky: Zámek Moravská Třebová, aquapark, sportovní letiště, cimburk.

Ubytování:

Pokoje jsou prostorné a slunné. Všechny pokoje jsou vybaveny 2lůžky, buď manželskými nebo oddělenými lůžky, skříní, psacím stolem, Tv+satelit, minibar, připojení na internet. Ve čtyřech pokojích jsou vířivé vany a na 4 pokojích jsou parní boxy. Pokoje s parními boxy jsou tématické, např. styl Paříž, Čína, Afrika..

Stravování:

Součástí penzionu je restaurace.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz