English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Pardubický > Pardubice > Penzion a Restaurace Na Netřebě

Penzion a Restaurace Na Netřebě

Pardubice


Penzion a Restaurace Na Netřebě
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion a restaurace Na Netřebě je umístěn mezi Pardubicemi a Chrudimí. Disponuje kapacitou 8 dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj je vybaven vlastní plně zařízenou koupelnou (včetně hotelového fénu), televizorem s příjmem satelitního vysílání, klimatizací a minibarem. Samozřejmostní je bezplatné připojení k Wi-Fi a parkování v areálu penzionu (na noc uzamčeném). Snídaně jsou podávány od 7 hodin, večeře pak do 21 hodin. Pro dopravu do blízkých Pardubic je hostům k dispozici smluvní taxi. Příjemný spánek zaručuje klidná lokalita i ortopedické matrace, kterými jsou pokoje vybaveny. Součástí restaurace je i salonek, který je využíván nejen jako snídaňová místnost, ale i pro potřeby školení nebo různých jednání.     

Umístění:

V okolí je nově vybudována síť cyklostezek, z turistických cílů jsou nejbližší lanový park Podhůra v Chrudimi, zámek ve Slatiňanech, Veselý kopec.

Ubytování:

Penzio Na Netřebě disponuje 8 dvoulůžkovými pokoji o velikosti přibližně 20 m. Kařdý má vlastní koupelnu (2m x 2m) se sprchovým koutem, WC a hotelovým fénem. Pokoje jsou zařízeny moderním novým nábytkem, samozřejmostí je možnost jak manželské postele, tak i dvou oddělených lůžek. Na každém pokoji je televizor, minibar, klimatizace.   

Stravování:

K penziou patří vlastní restaurace, která je otevřena od 7 do 22 hodin a svou kvalitou vyhlášena v celém regionu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz