English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Pardubický > Svitavy > Garni Hotel Svitavy

Garni Hotel Svitavy

Svitavy


Garni Hotel Svitavy
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Garni Hotel Svitavy nabízí svým návštěvníkům ubytování nadstandartní úrovně. Návštěvníci hotelu si mohou vybrat z několika druhů ubytování. Všechny pokoje hotelu mají toaletu a koupelnu.

Dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením.
Apartmán s vlastním sociálním zařízením.
Rodiny s dětmi mohou využít dvoupokojového apartmánu s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením.
K dispozici je také dvoulůžkový pokoj pro tělesně postižené.

Umístění:

Město Svitavy nabízí svým návštěvníkům mnoho možností k trávení volného času. Návštěvníci mohou také využít svůj čas k poznávání města a jeho zajímavostí či pamětihodností.
 

Ubytování:

Všechny naše pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem z masivu, své věci můžete uložit do vestavěných skříní. Celý interier Garni Hotelu je vybaven kvalitním kobercem. Naši návštěvníci mohou při svém odpočinku využít LCD televizi, která patří mezi vybavení všech pokojů. Okna všech pokojů lze zakrýt dálkově ovládanými venkovními žaluziemi. Každý pokoj má vlastní koupelnu s toaletou, umyvadlem, zrcadlem a sprchovým koutem. V apartmánu naleznete koupelnu s vanou a minibar. Vchod do všech pokojů je řešen čipovou kartou. 
Všechny pokoje našeho hotelu jsou vybaveny kvalitními LCD televizemi s širokou nabídkou programů v českém jazyce, ale také v angličtině a němčině. Hosté ubytovaní v našem hotelu mohou také využítbezdrátového Wifi připojení k internetu. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz