English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Pardubický > Ústí nad Orlicí > HOTEL UNO

HOTEL UNO

Ústí nad Orlicí


HOTEL UNO
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

V Unu naleznete ubytování různých kategorií ve 38 pokojích, celková kapacita hotelu je 80 lůžek.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a telefonem. Na internet se lze připojit přes WiFi zónu. Minibary na pokojích jsou vybavovány pouze na přání klienta.

Hotelová restaurace s nabídkou specialit domácí i světové kuchyně potěší leckterého gurmána.

Pro kongresy, školení a prezentace je k dispozici Modrý salónek (36 osob), Oranžový salónek (50 osob) a kongresový sál (100 osob). Oba prostory jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou.

 

Umístění:

Okolí Ústí nad Orlicí je vhodné pro pěší výlety i cykloturistiku. Doporučujeme navštívit město Litomyšl s bohatou historií a pod ochranou UNESCO.
Na přání Vám zprostředkujeme adrenalinový víkend, zapůjčení horských kol nebo lodí, jízdu na koních nebo třeba lezení na cvičné horolezecké stěně.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, TV a telefonem. Na internet se lze připojit přes WiFi zónu.

Stravování:

Nechte se pozvat do naší restaurace hotelu UNO, která nabízí kapacitu až 100 míst, a pochutnejte si na nabídce jídel z naší a zahraniční kuchyně.

Restaurace v Ústí nad Orlicí s bezbariérovým přístupem se nachází v přízemí hotelu. Využijte ji ke konání soukromých oslavsvatebních hostin nebo firemních akcí.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz