English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Chodová Planá > Hotel U SLÁDKA

Hotel U SLÁDKA

Chodová Planá


Hotel U SLÁDKA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel je umístěn v areálu rodinného pivovaru, vybaven v kategorii 3 *

Nabídka ubytování ve 4 jednolůžkových, 40 dvoulůžkových, 3 třílůžkových a 6 čtyřlůžkových pokojích je uzpůsobena širokému spektru klientely.

Pobyt psa je možný. Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma. WiFi internet na terase a v restauraci hotelu. Na pokojích možnost přístupu na internet. Střežené parkoviště je k dispozici před hotelem (parkování je placené).

Umístění:

K dispozici je půjčovna horských kol, desítky kilometrů značených cyklistických tratí, optimální podmínky pro pěší turistiku, tenisové kurty, fotbalové hřiště, běžecké dráhy, blízké koupaliště, možnost pronájmu kryté vnitřní sportovní haly.

Zprostředkujeme jízdu na koních, užijete si masáž, teplé zábaly v pivovarském mlátě a vyzkoušíte blahodárné účinky Pivních lázní - pivní koupel s minerální vodou, koupel s přísadou kulturních pivovarských kvasnic a mnohé další.

Ubytování:

Hostům je k dispozici telefon s přímou volbou, možnost připojení na internet, minibar, TV + SAT, WC + sprcha/vana. Část pokojů má výhled na romantickou siluetu rodinného pivovaru.

Stravování:

Hostům je k dispozici restaurace, salónek s krbem či letní terasa.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz