English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Domažlice > Hotel Sokolský dům

Hotel Sokolský dům

Domažlice


Hotel Sokolský dům
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Moderní vybavení Hotelu SOKOLSKÝ DŮM Vám nabízí nadstandardní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky o celkové kapacitě 37 míst. Snídaně jsou v ceně.

Služby recepce zajišťují: Praní, žehlení, kopírování, internet pro hotelové hosty v recepci, buzení, bankomat přímo v hotelu, hotelový trezor.
Kadeřnický salon a manikůra, masáže, úschovna kol.
Připojení na internet WiFi zdarma

!Od 5.noci sleva 25% z ceny ubytování za každý den pobytu!

Umístění:

Bohatá historie Domažlicka se svými muzei, hrady, krásnou přírodou a chodskou keramikou, přispěly k tomu, že se k nám hosté neustále a rádi vracejí.

Ubytování:

Součástí pokojů je vana nebo sprcha, WC, umývadlo , na některých pokojích sedací souprava-možnost použít jako přistýlku, televize, satelit, minibar (některé pokoje, za příplatek), telefon a vysoušeč vlasů (některé pokoje).

Stravování:

Nejen ubytované hosty, ale i ostatní návštěvníky zveme do příjemného prostředí naší restaurace s kapacitou 55 míst, ve které je celoročně v provozu letní a zimní terasa.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz