English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Kdyně > Penzion Apex

Penzion Apex

Kdyně


Penzion Apex
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Apex je situován přímo na Kdyňském náměstí. V roce 2008 byl objekt otevřen a tudíž je kompletně nově zařízen a budova po celkové renovaci. V objektu je 6 dvoulůžkových pokojů, 1 trojlůžkový a 2 apartmány pro 4 osoby s možností přistýlky.

Kdyně je malebné městečko na hranici Šumavy a Českého lesa, jednoho z nejkrásnějších regionů v Čechách. Český les a Šumava je oblíbenou rekreační oblastí se spoustou možností, jak turistického, tak i kulturního vyžití. Naleznete zde více než 500 km značených cyklostezek a turistických tras, které vás přivedou do nejkrásnějších míst této oblasti.

Nově můžete navštívit muzeum a zcela nové centrum vodní zábavy.  Poloha penzionu na náměstí je také výhodná pro návštěvu hospůdek a restaurací situovaných v nejbližším okolí.

Společenská místnost v suterénu penzionu. Možnost využití parkoviště přímo před penzionem. 

Umístění:

Město a okolí nabízí širokou škálu sportovních aktivit. V létě si můžete např. zaplavat a relaxova u krásného přírodního koupaliště Hájovna. V okolí jsou také skvělá místa pro sjezdové a běžecké lyžování v zimě. Dále zde pak nalezneme tenisové kurty, bowling, golf a mnoho dalších.

V okolí je bezpočet malebných vesniček, hradů, zřícenin, zámků a muzeí a podobně. Jedna z nejvýznamnějších historických památek ve Kdyni je zřícenina hradu Rýzmberk, který dominuje obzoru nad městem. Každý rok na konci června, pak můžeme navštívit Rýzmberský Hradní Guláš, festival folku a country.

Ubytování:

Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, včetně televize a možnosti bezplatného připojení na internet WiFi. Penzion má kuchyňku s jídelnou (kapacita 23 osob) pro podávání snídaní a společenské akce. 

Stravování:

Možnost snídaně - 120,- Kč / osoba. Penzion má kuchyňku s jídelnou (kapacita 20 osob) pro podávání snídaní - je zde i možnost vlastního vaření.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz