English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Konstantinovy Lázně > Hotel Jitřenka

Hotel Jitřenka

Konstantinovy Lázně


Hotel Jitřenka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Jitřenka Vám nabízí vše pro Vaše pohodlí během pobytu. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, koupelnou, satelitní TV a WiFi připojením zdarma. Přímo u hotelu se nachází parkoviště, za poplatek je také možné parkování v garáži. V naší restauraci Vás čeká nejen milá a příjemná obsluha, ale také vynikající kuchyně, zaměřena na lokální potraviny, menu je pravidelně obměňováno dle aktuálních sezónních surovin. V případě uspořádání firemní či společenské akce Vám je k dispozici zcela nový salónek pro 30 osob s projekčním plátnem, dataprojektorem, plazmovou TV, moderním ozvučením a samozřejmě s WiFi připojením. 

Nedaleko od hotelu se nachází nové moderní wellness centrum Konstantin a také hlavní lázeňská budouva Prusíkův ústav s velkým výběrem procedur.

Umístění:

Konstantinovy Lázně jsou zeleným městem a jedna z nejekologičtějších oblastí v republice. Ve zdejších lázních čerpají novou energii pacienti s onemocněním kardiovaskulárního systému a pohybového ústrojí i běžní lidé hledající harmonii a uvolnění od každodenního stresu. Ve městě se také nachází sportoviště, například tenisové kurty či volejbalové hřiště. V okolí je také několik rybníků a koupališť. Krásné prostředí láká také k turistickým výletům a procházkám. Za návštěvu určitě stojí i barokní zámek a kostel v Bezdružicích, Ovčí Vrch s pomníkem selského povstání nebo zříceniny hradů Krasíkov a Gutštejn. 

Překrásné  koupání v zatopeném kamenolomu  cca  1 km, velice vhodné okolí pro turistiku a cykolturistiku, ráj pro houbaře. Možnost zakoupení procedůr v léčebných lázních.

Ubytování:

Hotel Jitřenka nabízí ubytování ve 20-ti komfortních pokojích zařízených novým nábytkem. Každý pokoj má vlastní koupelnu a sociální příslušenství, satelitní TV,ledničku, telefon ,fen . WiFi připojení v celém hotelu zdarma.

3 jednolůžkové pokoje s přistýlkou

10 dvoulůžkových pokojů

7 třílůžkových pokojů 

Stravování:

Nově zrekonstruovaná restaurace Hotelu Jitřenka nabízí příjemné posezení a kapacitu až 65 osob. Náš tým pro Vás připravuje nejen speciality české kuchyně. Naše menu je vždy aktuální dle sezónních surovin a používáme šetrnou úpravu delšího nízkoteplotního pečení pro zachování nejlepší chuti jídla.  Ubytovaným hostům bude  poskytnuta možnost  polopenze.

Prtovozní doba restaurace   denně od 10.oo do  22.oo  hod.   kuchyně do   19.30 hod.  V sezonních měsících  (květen-září)

mimo sezonu  ( říjen -duben)  - provoz od 10.oo hod do  16.oo hod.  Úterý- zavírací den.

Polopenze pro hotelové hosty zajištěna

Snídaně   150,-Kč

Polopenze   300,-Kč

Celá penze   450,-Kč

 

Pro firemní a společenské akce či Vaše rodinné oslavy je k dispozici oddělený salónek s kapacitou až 30 osob. Pro Vaše akce rádi zajistíme coffee breaky i veškeré občerstvení dle Vašich představ.

Od 17.9.2018 do 28.9.2018 je restaurace mimo provoz.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz