English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Konstantinovy Lázně > apartmány Slunečnice

Apartmány Slunečnice

Konstantinovy Lázně


Apartmány Slunečnice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytování v apartmánech Slunečnice je ideální pro rodiny s dětmi, cykloturisty, ale i lázeňské hosty. Slunečnice nabízí ubytování ve 4 přijemných dvou až čtyřlůžkových apartmánech s kuchyňkou a sociálním zařízením. Maximální kapacita celého domu je 14 osob. Pro větší skupinku je možné nabídnout celý dům se zahradou.

Naše zahrada Vám nabízí venkovní bazén, dětské hriště, basketbalový koš, venkovní posezení s grilem. K zapůjčení jsou společenské hry a sportovní sady. Pro cyklisty je připraven venkovní stojan na kola s možností uzamknutí.

Parkování v areálu 50 Kč / den.

Ubytování:

Každý pokoj je složen z obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice a koupelny.

Stravování:

Každý apartmán má svou kuchyňku. V kuchyňce je k dispozici varná deska, lednička, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a příbory.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz