English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Nepomuk > Hotel U Zeleného stromu

Hotel U Zeleného stromu

Nepomuk


Hotel U Zeleného stromu
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Všech 26 pokojů má vlastní sociální zařízení s WC a vanou, TV Sat, telefon s přímou volbou, fén, přípojení k internetu (zdarma), bezbariérový přístup, bezbariérový pokoj, výtah. Ubytování je možné ve 4 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových, 2 třílůžkových pokojích, 1 apartmánu a 1 rodinném pokoji. Společenský sál: 150 míst, osvětlení, ozvučení, projekce. Staročeský stylový Švejk restaurant, nekuřácká secesní kavárna, nově zrekonstruovaný nekuřácký Haškův salónek, letní terasa s markýzou a výhledem na malebné nepomucké náměstí. Hotel má krásný secesní sál s kapacitou 150 osob, který je ideální pro firemní školení, teambuildingy, firemní večírky, svatby, rauty, degustace, přednášky, divadla, koncerty či plesy.
Umístění:Pro velký zájem o cykloturistiku v této oblasti, jsme pro Vás vytvořili cyklomapy "Se Švejkem na kole", kde jsou dle náročnosti různé cyklotrasy s popisem zajímavých turistických míst, pro velký úspěch máme i druhé vydání. Např. - různé trasy z Nepomuka do Nepomuka. Poloha v centru města Nepomuk je ideálním výchozím bodem pro všechny možné druhy výletů. Do deseti minut jste na hradozámku Zelená hora (kde se natáčeli nezapomenutelní Černí baroni) či na nově zrekonstruovaném zámku Žinkovy. Do patnácti minut jste v jihočeském městě Blatná, kde můžete navštívit i vodní zámek Blatná, na zámku Kozel či Nebílovy, zřícenině hradu Radyně nebo v historickém městě Klatovy či Přeštice. Do půl hodiny dosáhnete města Plzeň, Rožmitál pod Třemšínem, Březnice či zámek Orlík a hrad Zvíkov, kde si můžete užít vodní plavbu. Do hodiny jste v jihočeském Písku, Příbrami, kde navštívíte poutní místo Svatou horu. Do hodiny a půl jste v Praze, Mariánských lázních, v Teplé, v Táboře, v Českých Budejovicích či na nejnavštěvovanějším zámku v Čechách - Hluboká. Okolí Nepomucka nabízí skvělou příležitost ke koupání, pěší turistice a již zmíněné cykloturistice.
Ubytování:Všechny pokoje jsou velmi prostorné. Všech 26 pokojů až na bezbariérový pokoj (kde je sprcha) mají vlastní sociální zařízení s vanou, koupelny jsou prostorné, prosvětlené. Hotelový pokoj je vkusně zařízen s TV a širokou nabídkou programů.
Stravování:Jsme pilotním projektem gastronomického franchisingového konceptu Švejk restaurant, kterých je v České republice a ve světě již 50. Také proto si opravdu zakládáme na kuchyni a sledujeme trendy v gastronomii. Jsme součástí projektu Czech Specials.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz