English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Nezdice na Šumavě > Penzion U POTOKA - Nezdice na Šumavě

Penzion U POTOKA - Nezdice na Šumavě

Nezdice na Šumavě


Penzion U POTOKA - Nezdice na Šumavě
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Náš penzion leží na břehu Nezdického potoka v obci Nezdice na Šumavě pod zlatonosným vrchem Ždánov, v Klostermannem opěvovaném kašperskohorském Podlesí.

V penzionu U Potoka je možno využít společenskou místnost s hernou. Tato společenská místnost se nachází mimo vlastní objekt penzionu a je určena pro příjemné posezení s přáteli, ať už uvnitř u krbu nebo na venkovní terase s udírnou.

Herna nabízí zpestření pobytu možností zahrát si kulečník, stolní fotbálek, šipky nebo nejrůznější stolní hry jako šachy, dámu, kostky, karty, ale i tradiční "Člověče, nezlob se" apod., které je možno zapůjčit u správce, stejně jako příslušenství pro kulečník či šipky.
V těsné blízkosti hracího koutku pro dospělé je umístěn dětský koutek, aby rodiče mohli mít své ratolesti na dohled.

Pro cyklisty a lyžaře je k dispozici úschovna kol a lyží. Nabízíme také k zapůjčení i několik jízdních kol.

Umístění:Přímo v objektu nebo blízkém okolí: venkovní krytý bazén, cyklostezky, pěší turistika, houbaření, vyjížďky na koních, tenis (6 km), lyžařský vlek, běžecké tratě. Možnost dojednání vyjížděk na koních a jiných poznávacích vyjížděk. Tenisové kurty cca 6 km od penzionu.
Ubytování:Penzion Vám nabízí ubytování v pěti dvoulůžkových, třech čtyřlůžkových pokojích a apartmánu pro 4 osoby, všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). Apartmán má k dispozici plně vybavenou kuchyni, obývací pokoj s krbem, ložnici a koupelnu.
Stravování:Ke stravování je určena společná jídelní místnost s barem a televizí. Na základě dohody je možno objednat snídaně, večeře, případně i obědy. Snídaně podáváme rozšířené kontinentální, večeře o 3 chodech (polévka, hlavní jídlo, něco na zub). Pro skupiny zajistíme grilování masa, rožnění selat, krůt, jehňat, ... .© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz