English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Sněženka

Nýrsko


Chalupa Sněženka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupu Sněženka najdete v obci Blatná na Šumavě. Částečně zrekonstruovaná chata nabízí stylově zařízené pokoje, ve kterých se může ubytovat až 10 osob. Ubytování se nachází na kopci – naskytne se vám krásný výhled do údolí na lesy a louky. Majitelé mají nedaleko koňskou farmu, na které jsou pořádány projížďky na koních, poté je možné přespání v krásném srubu s výhledem na Nýrskou přehradu. V okolí najdete v každém ročním období mnoho aktivit.

Umístění:

Okolí ubytování stejně jako celá oblast Šumavy nabízí mnoho příležitostí pro trávení volného času. V létě můžete podnikat výlety na vrcholy Velký a Malý Ostrý, k Černému a Čertovu jezeru nebo na rozhlednu Markétu. Pokud máte rádi historii určitě navštivte katakomby v Klatovech a Domažlicích nebo hrady Kašperk a Velhartice. V zimě je samozřejmě v okolí nespočet lyžařských areálů se sjezdovkami různých délek a obtížností, lyžovat můžete i pod umělým osvětlením. Pro milovníky bílé stopy jsou připraveny desítky kilometrů běžkařských stop. Mnoho zážitků si můžete odnést i z nedalekého Německa nebo Rakouska.

Ubytování:

Kapacita chalupy je 10 míst – 8 pevných lůžek a 2 přistýlky. Najdete zde plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj s televizí a rozkládací pohovkou, a také koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Využít můžete i terasu se zahradním nábytkem a grilem.

Stravování:

Jídlo si můžete připravit v plně zařízené kuchyni, která je součástí chalupy. Restauraci najdete v nedaleké obci Nýrsko.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz