English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Plzeň > HOTEL IRIDA

HOTEL IRIDA

Plzeň


HOTEL IRIDA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pro Váš bezstarostný pobyt je v Hotelu Irida připraveno 20 komfortně vybavených pokojů v centru Plzně.

Po dlouhém dni si můžete odpočinout v našem příjemném wellness centru s vířivkou, parním boxem a saunou nebo si vybrat jednu z masáží. Bezdrátové připojeni WiFi a  parkování přímo před hotelem poskytujeme naším hostům samozřejmě zdarma.

Umístění:

Pěší procházka (cca 15 min pěšky) do Plzeňské Zologické a botanické zahrady, která je vyhlášená širokou škálou živočišných a rostlinných druhů z celého světa.

Zajistíme pro Vás zapůjčení jízdních kol a Vy si můžete vychutnávat jízdu nádhernou krajinou v okolí Plzně.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou standardně vybavené vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou, fénem, satelitní TV, pracovním stolem, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem a WIFI připojením. Vždy ochotný personál Vám rád nabídne pokojovou službu a buzení telefonem.

Děti jsou vítány! Jedno dítě do 6 let bez nároku na služby zdarma (děti od 6 do 15 let na přistýlce mají nárok na slevu 50% z pultové ceny ubytování).

Domácí mazlíčci povoleny za příplatek 300,- CZK/ noc. Možnost přistýlky na dvojlůžkovém pokoji za příplatek 300,- CZK/ noc. 

Stravování:

V ceně pobytu je zahrnuta bufetová snídaně.

 

Na přání je možno zajistit bezlepkovou snídani.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz