English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Plzeň > Hotel SLOVAN

Hotel SLOVAN

Plzeň


Hotel SLOVAN
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Slovan - secesní perla Plzně v klidné části centra města. Historicky cenná budova bohatě architektonicky zdobená s naprosto unikátním vnitřním schodištěm vytváří neopakovatelnou atmosféru.

Hotel vyniká velikostí svých interiérů. Pokoje, hotelová restaurace, chodby a hlavně schodiště, vše je mimořádně prostorné a působivé.

Hostům je k dispozici monitorované parkoviště v uzavřeném nádvoří.

Umístění:

Hotel je umístěn v nejhezčí části města v soustavě udržovaných parků obklopující hlavní náměstí s gotickou katedrálou. Všechny pamětihodnosti jsou snadno dosažitelné příjemnou pěší procházkou. V těsné blízkosti je Velké divadlo, západočeské muzeum, vědecká knihovna, centrální náměstí s kaderálou sv. Bartoloměje, pivovarské muzeum, muzeum loutek,  židovská synagoga.

Ubytování:

K dispozici je 11 jednolůžkových nebo 25 dvoulůžkových pokojů s kompletním příslušenstvím (WC, sprcha nebo vana). Pokoje jsou minořádně prostorné. Na některých je požnost přistýlky.

Stravování:

Restaurace s tradiční českou a mezinárodní kuchyní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz