English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Stříbro > Hotel Alexander

Hotel Alexander

Stříbro


Hotel Alexander
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel nabízí kapacitu 51 lůžek - 24 pokojů.

1. patro - pokoje typu DeLux a rodinné pokoje. 2. patro - pokoje typu standart. Můžete si u nás vybrat pokoje dle různého typu ubytování i ceny.

Pokoje jsou vhodné jak pro firemní klientelu, tak pro rodiny s dětmi a turisty, kteří třeba jen projíždí a hledají cenově dostupné ubytování.

Umístění:

Doporučujeme návštěvu například Hracholuské přehrady, kláštera Teplá, Kladrub, golfového hřiště Alfrédov, světoznámého Plzeňského pivovaru a pro aktivní dovolenou rozsáhlou síť cyklostezek.

Ubytování:

Každý pokoj nabízí WIFI Internet, který je zahrnut v ceně pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC, TV se satelitním příjmem, trezorem, vlasovým fénem.

Stravování:

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů v salonku s výhledem na náměstí a historickou radnici, jejíž známá zvonkohra každou celou hodinu zpříjemňuje pobyt ve Stříbře.

Dále je Vám k dispozici lobby bar od 00.00 do 24.00 hod. Pro obědy a večeře Vám rádi doporučíme výborné restaurace v blízkosti hotelu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz