English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Sušice > Zámek Hrádek

Zámek Hrádek

Sušice


Zámek Hrádek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Zámek se nachází 5 km od města Sušice, které je nazýváno "Bránou Šumavy". Hotel nabízí 22 pokojů, které jsou stylově vybavené dle jejich historického původu, a to ve stylu Ludvíka XV. a francouzského rokoka, tudorovské renesance a anglického chippendalu. Můžete si vybrat z nabídky pokojů Classic, Exclussive, De Luxe a Královských apartmánů. Jeden pokoj je jednolůžkový, ostatní dvojlůžkové s možností přistýlek. V zámeckém areálu se nachází Muzeum Františka Pravdy, kněze, vychovatel na hrádeckém panství a významného autora knížek pro lid 2. poloviny 19. století. Krásné zámecké sály - Erbovní, Svatební a Soudní - Vám nabízí možnost pořádání společenských akcí, firemních seminářů, večírků. Rádi Vám zajistíme svatební obřad (civilní či církevní) s fotografováním k romantických interiérech a exteriérech s hostinou a ubytováním. Ve všech sálech je internetová přípojka.Místnosti na požádání a za příplatek vybavíme konferenční technikou (např. ozvučení, flipcharty, dataprojektory, tabule, promítací plátna, pódium, apod.) Pro zájemce zajistíme na objednávku doprovodný program z oblasti sportu, kultury, gastronomie a adrenalinových zážitků. Rádi vám zapůjčíme kolo i s cyklistickou helmou. Máme na výběr kola profesionální, standardní i dětská.
Umístění:Krajina v okolí láká k procházkám či výletům na kolech. V blízkém městě Sušice je k dispozici široká škála sportovního vyžití. ( adranalinové sporty, koupaliště, in-line stezka, tenisové kurty, sportovní hala ). Můžete také navštívit Aquapark Horažďovice (cca 20 km ). Dále Vám můžeme zajistit vyjíždky na koních v jezdeckém areálu Jiřičná.
Ubytování:Každý pokoj má vlastní sociální příslušenství se sprchou či vanou, internetové připojení a TV. Kapacita hotelu je 43 lůžek s možností 18 přistýlek. Pokoje De Luxe a Královské apartmá mají rozkládají sedací soupravu s křesly a konferenčním stolkem. Pokoje se nachází ve dvou křídlech - renesanční a jižní. Pokoje v renesanční části jsou vybavené tmavým nábytkem s červeným čalouněním. V jižní části s výhledem do parku je použit nábytek převážně bílý se zlatým či zeleným čalouněním. Pokoj De Luxe č. 1, 2 jsou zařízené ve stylu anglického chippendalu (tmavý nábytek s červeným čalouněním) se samostatným vchodem. Pokoje De Luxe č. 15 a 16 mají velkou vanu pro dvě osoby. V pokoji De Luxe č. 19 se dochovaly původní dobové nápisy na stěnách. Dvě královská apartmá č. 8, 9 jsou zařízena ve stylu francouzského rokoka s luxusně vybavenou koupelnou, sedací soupravou, konferenčním stolkem a křesly. Pro relaxaci či trávení volných chvil při nepříznivém počasí je pro hosty k dispozici Svatební sál se společenskými hrami a TV. Check in: 14 hod. Check out: 11 hod.
Stravování:Vyhlášená restaurace nabízí českou a staročeskou kuchyni. Jako předkrm si můžete objednat jelení paštiku v pepřovém kabátku s jemnou brusinkovou omáčkou či kachní jatérka s tymiánem na jablečném kompotu. Jako hlavní jídlo ochutnejte např. kančí guláš se špekovým knedlíkem, filátko z pravé svíčkové doplněné polentou, zelenými fazolkami se slaninou. Za vyzkoušení určitě stojí palačinky s pivní zavařeninou a javorovým sirupem. Kuchaři pro Vás připravili svatební menu, rautové menu s vyváženými chutěmi, ale samozřejmě splníme i Vaše přání. Otevírací doba: 11 - 22 hod.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz