English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Úherce > Privát u koní

Privát u koní

Úherce


Privát u koní
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Privát U koní - Privát U koní se nachází v malé vesničce Úherce 10 km od Plzně. Hlavní předností je ubytování v soukromí, v klidu malé vesničky, ale přesto v dosahu města Plzně, s jeho širokými kulturními a sportovními možnostmi a spoustou historických památek. Jsou v něm k dispozici 2 apartmány o třech samostatných pokojích, 4 pokoje mají vlastní  soc. zařízení , 2 pokoje společné . Každý apartmán má svoji plně vybavenou kuchyni. Dolní apartmán má terasu s posezením. V ceně je zahrnuta energie, ložní prádlo, úklid, parkování před objektem, úschova kol, ubytovací poplatek. Pobyt s malým pejskem  za poplatek 50,- Kč/noc. Objekt je nekuřácký. K dispozici otevřené  parkoviště před domem. Ceny v ceníku jsou uvedené za 2 noci a více. Při ubytování pouze na 1 noc připočítáváme 50,- Kč na osobu na lůžkoviny. 

Umístění:

Jízda na koni pro začátečníky i pokročilé, děti i dospělé. Okolí vhodné pro cykloturistiku, procházky, plavání, nedaleko Hracholuská přehrada vhodná pro vodní sporty, v blízké Plzni mnoho sportovišť, kryté i venkovní bazény, motokárová dráha atd.

Ubytování:

K dispozici 2 apartmány o třech samostatných pokojích, 4 pokoje mají vlastní  soc. zařízení , 2 pokoje společné . Každý apartmán má svoji plně vybavenou kuchyni. Dolní apartmán má terasu s posezením. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz