English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Železná Ruda > Chata a apartmány Šumava

Chata a apartmány Šumava

Železná Ruda


Chata a apartmány Šumava
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata a Apartmány se nacházejí na společném oploceném pozemku,kde mohou hosté využívat zahradu s posezením a dětský koutek, každá chata má své parkoviště. K dispozici je ZDARMA přístup na internet prostřednictvím WIFI připojení.

Chata a Apartmány se nachází v nádherném prostředí Šumavy, v klidné části obce Hojsova Stráž v nadm. výšce 900 m nedaleko měst Železná Ruda a Nýrsko a lyžařského areálu Špičák.

V okolí je možno se celoročně pasivně i aktivně rekreovat na rozsáhlých sítích značených cyklostezek a turistických tras, na blízkých sjezdovkách s vleky příp. na kilometrech upravených běžkařských stop. Do sportovního areálu Špičák vzdáleného 7 km je možno dojet autem, autobusem (zastávka 200m) nebo vlakem (nádraží 1,5km). Velký Javor (Grosser Arber) je 20 km od nás. Mírnější sjezdovky s vleky jsou v pěším dosahu. Několik restaurací a obchod jsou v dosahu pěší chůze.

Ubytování:

K dispozici jsou 3-5 lůžkové pokoje a 6lůžkové apartmány. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz