English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Železná Ruda > OREA HOTEL ŠPIČÁK

Orea Hotel Špičák

Železná Ruda


Orea Hotel Špičák
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Orea Hotel Špičák myslí i na volný čas nejmenších hostů a v jeho nabídce je nové dětské hřiště, zajímavě vybavená dětská herna a také vynikající kuchyně, která vychází vstříc potřebám a chuti malých strávníků.

Ubytování je nabízeno v 78 pokoji s celkoivou kapacitou 146 lůželk. K dispozici jsou i pokoje typu TOUR, určeny méně náročným klientům, jsou bez sociálního zařízení a koupelny. Sociální zařízení je u těchto pokojů společné, na chodbě.

K službám hotelu patří hotelové parkoviště, sauna, solárium, dětská herna, lyžařská škola, venkovní dětské hřiště a půjčovna kol a lyží.

Chcete si objednat některý z balíčků hotelu?

Umístění:

V blízkém okolí se nachází množství turistických a cyklistických tras, v zimě pak výborné podmínky pro běžecké i sjezdové lyžování.

Ubytování:

Každý pokoj je standartně vybaven telefonem, TV, satelitem některé s balkonem. Hotel má pokoj s bezbariérovým řešením.

Stravování:

Součástí hotelu je restaurace-80 míst, denní bar- 30 míst a letní terasa-30 míst.

Polopenze podáváme formou švédských stolů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz