English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Železná Ruda > Pension Böhmerwald

Pension Böhmerwald

Železná Ruda


Pension Böhmerwald
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension leží v blízkosti centra Železné Rudy, v klidné lokalitě u říčky Řezná. Zajímavostí jsou rodinné pokoje - vždy 2 pokoje /1+2,1+3,2+2,2+3 lůžka/, se společnou předsíňkou, kde je i sociální zařízení /sprcha a WC/, v každém pokoji LCD TV. Vhodné pro rodiny s dětmi či pro přátele. Moderně zařízené pokoje vybavené sprchou, WC, TV, fénem, minibarem a telefonem. Rodinné pokoje - apartmány. WIFI zdarma a PC s internetem zdarma.K dispozici je NEKUŘÁCKÁ restaurace s českou i mezinárodní kuchyní, možnost posezení na terase v klidném prostředí. Nabízíme výborně vybavené fitness centrum s kvalifikovaným trenérem a možnost konzultace s výživovým poradcem, saunu, masáže,konferenční místnost pro 25 osob a kulečník. Parkování zdarma před pensionem, úschovna kol i lyží.Wifi a PC s připojením na internet.

Umístění:

Výhodná poloha nedaleko centra v klidové zóně. Velký Javor /Große Arber/ vzdálen jen 10 km! Nabízíme výborně vybavené fitness centrum s kvalifikovaným trenérem a možnost konzultace s výživovým poradcem.Indoor cycling pod vedením zkušených instruktorů. Okolí nabízí množství cyklotras a turistických stezek, možnost houbaření a rybolovu. Komplex bazénů ve Zwieselu cca 10 km. v Lamu 20 km, bowling, squash, půjčovna kol, slalomové káry, paintball. Zimní aktivity: Zimní aktivity Nejbližší sjezdovka je vzdálena 200 m od hotelu, je dlouhá 1 km, je vhodná pro rodiny s dětmi, v provozu je zde také SNOWTUBING. Sjezdovka Belvedere je vzdálena 500 m. Další lyžařské středisko je Špičák vzdálené 3 km od Železné Rudy. Pro náročné lyžaře doporučujeme německé středisko Große Arber (1456 m n.m.) - moderní centrum lyžařských sportů, dějiště Světového poháru v lyžování s kabinkovou lanovkou vzdálené 10 km, nutný cestovní pas. Železná Ruda je ideální výchozí bod pro běžkaře, v okolí je množství upravovaných tratí. Nabízíme výborně vybavené fitness centrum s kvalifikovaným trenérem a možnost konzultace s výživovým poradcem.Indoor cycling pod vedením zkušených instruktorů.

Ubytování:

Pokoje jsou moderně a vkusně zařízené, vybavené telefonem,sejfem, LCD televizorem, v koupelně je k dispozici mýdlo, fen, ručníky a osušky s denní výměnou. Kapacita je cca 69 lůžek ve 24 pokojích. Zajímavostí jsou rodinné pokoje - vždy 2 pokoje /1+2,1+3,2+2,2+3 lůžka/, se společnou předsíňkou, kde je i sociální zařízení /sprcha a WC/, v každém pokoji LCD TV. Vhodné pro rodinny s dětmi či pro přátele. 2x 1/1 jednolůžkový 8x 1/2 dvoulůžkový 8x 1/1+2,1+3,2+2,2+3 rodinné pokoje

Stravování:

K dispozici je restaurace s českou i mezinárodní kuchyní, možnost posezení na terase v klidném prostředí pro cca 60 osob.restaurace je nekuřácká, pro kuřáky vyhrazena zimní zahrada.O víkendech připravujeme pokrmy z čertvých ryb upravované na různé způsoby. Letní terasa s grilem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz