English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Železná Ruda > Pension Pamferka

Pension Pamferka

Železná Ruda


Pension Pamferka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Pamferka na Šumavě nabízí komfortní a moderní ubytování pro rodiny s dětmi, pro přátele a party rodin, pro cvičební pobyty i teambuildingové akce. Celý penzion je moderně zrekonstruovaný v roce 2012. Hosté zde najdou odpočinek i zábavu. Pension Pamferka najdete pouhých 0,8 km nad Železnou Rudou. Neporušená příroda, louky, lesy, potok, čistý vzduch umocní zážitek z Vaší dovolené. Všechny prostory penzionu jsou NEKUŘÁCKÉ. Příjemné apartmány s výhledem do přírody a maximální soukromí, společenská místnost s krbem, venkovní grilování, terasa, dětská herna, tělocvična, dětské hřiště, vyhřívaný bazén s vířivkou, sauna, to je opravdový odpočinek na Pamferce v lůně šumavské přírody. 

Penzion nabízí svým ubytovaným hostům wellness prostory, které je nutno si rezervovat. Venkovní vyhřívaný vířívý bazén s protiproudem (5,5 x 2,5m pro 4os) - v provozu sezonně, venkovní vířivka (2,25 x 2,55m pro 4 osoby) v provozu sezonně, sauna (pára s vůní) + ochlazovna + odpočívárna (pro 4 osoby).

Připojení k internetu přes Wi-Fi v celém pensionu, na pokojích za poplatek. Parkování auta pro každý pokoj je přímo u penzionu.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou moderně vybaveny kvalitním bytelným nábytkem vyráběným přesně na míru, designově laděno v přírodních tónech, doplněno  sezonní dekorací a závěsy.

Všechny pokoje mají vlastní balkon nebo terasu s výhledem do lesů, možnost přistýlky pro dítě, na podlaze PVC, v koupelnách dlažbu, celkové podlahové vytápění, v ceně pobytu použití ložního prádla, osušky a ručníku na pokojích, v kuchyňském koutu je veškeré nádobí, utěrka, jar, houbička, popř.tablety do myčky, možnost zapůjčit dětskou postýlku, židličku, vaničku, nočník,stupínek, možnost po dohodě se správcem použít pračku a sušičku, možnost po dohodě za poplatek ubytovat i s domácími mazlíčky.

Stravování:

Bohatá bufetová snídaně, večeře - denní domácí menu (nutno rezervovat předem či u snídaně), občerstvení. Na přání zajistíme polo/plnou penzi (nutno předem objednat).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz