English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Železná Ruda > Penzion Bobešova bouda

Penzion Bobešova bouda

Železná Ruda


Penzion Bobešova bouda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Kapacita Pensionu Bobešova bouda 35 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích.

Hostům je k dispozici restaurace s barem, krbovými kamny a velkoformátovou televizí. Součástí restaurace je plně vybavený dětský koutek. Dále lze využít sounu a infrasaunu .  Pro sportovní aktivity je možné využít fitcentrum, tělocvičnu,  tenisový kurt,  stolní tenis, kulečníkový stůl - pool,  stolní fotbal, volejbalové hřiště a půjčovnu sportovních potřeb . Středisko je vhodné jak pro rodinnou rekreaci, tak i pro vzdělávací akce, školy v přírodě apod.

Možnost parkování u objektu. Pobyt psa zdarma.

Umístění:

Město Železná Ruda leží v údolí v nadmořské výšce 754 m a je ideálním výchozím místem pro objevování krás, které Šumava nabízí. Většina sjezdových lyžařských tratí je umístěna na jižních svazích. Podmínky pro běžkaře jsou rovněž příznivé. V letním období se mohou rekreanti věnovat pěší turistice a výletům na horských kolech.

Ubytování:

Pokoje jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové, všechny pokoje jsou  s vlastním sociálním zařízením . Na všech pokojích je TV. Dále se zde nachází čtyřlůžkový apartmán se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem.

Stravování:

V penzionu zajistíme ubytování  s polopenzí, pro skupinové pobyty (školy, školení atd.) i plnou penzi.
 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz