English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Železná Ruda > Penzion U Kapličky

Penzion U Kapličky

Železná Ruda


Penzion U Kapličky
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion je plně vybaven vším co je nutné pro Váš klid a pohodlí! Nově vybavené pokoje mají svá vlastní sociální zařízení a TV. K dispozici je plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, společenský prostor, botárna, lyžárna, úschovna kol, soukromé parkoviště a samozřejmostí je i připojení WI-FI.

Umístění:

Ať je léto nebo zima Železnorudsko je zkrátka pro každého!

V letních měsících mohou návštěvníci Šumavy obdivovat panenskou přírodu a historické památky. Nikdo by neměl vynechat návštěvu největších šumavských jezer. Najdete je přímo za humny Železné Rudy. Černé i Čertovo jezero zvládnete navštívit pěšky za jeden den. Kousek za hranicemi najdete Velké a Malé Javorské jezero. Přímo v Železné Rudě stojí za návštěvu zvláštní chrám Panny Marie Pomocné nebo zámeček, který hostí Motomuzeum a expozici loutek.

Když napadne sníh a většina turistických atrakcí upadne do zimního spánku, Železná Ruda prožívá hlavní turistickou sezónu. Pro návštěvníky je připraveno 25 km sjezdových tratí různých stupňů obtížnosti a 29 vleků s kapacitou 15 osob za hodinu ve více jak 5 lyžařských střediscích. Milovníci běžek tu naleznou 100 km uměle upravovaných běžeckých stop. Neumíte-li lyžovat, můžete se přihlásit do lyžařské školy nebo si vyzkoušet nový sport tzv. snowtubing.

Ubytování:

Zrekonstruovaný rodinný penzion U Kapličky Vám nabízí ubytování v 6 nově vybavených pokojích, jejichž celková kapacita je 18 lůžek.

Každý pokoj má vlastní předsíňku, sociální zařízení (umyvadlo, sprchový kout a WC) a digitální TV. Nově nabízíme ubytování v rodinných apartmánech, které disponují svojí vlastní kuchyňkou.

V penzionu je společná, vybavená kuchyň s jídelním koutem a společenským prostorem. Stravování je rovněž možné v sousedních restauracích. V letních měsících možnost využití zahrádky s venkovním grilem. Hostům je dále k dispozici vlastní parkovací stání, lyžárna, úschovna kol, botárna a připojení k WI-FI.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz