English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Železná Ruda > Penzion Vyhlídka

Penzion Vyhlídka

Železná Ruda


Penzion Vyhlídka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Vyhlídka - Hojsova Stráž, Šumava (950m.n.m.) najdete v obci Hojsova Stráž nedaleko od Železné Rudy. Penzion má k dispozici 2,3,4 lůžkové pokoje. Celková kapacita penzionu je 36+6 lůžek.

K dispozici je dále nekuřácká jídelna, která se může změnit v učebnu, hernu, taneční parket, možností zapůjčení her (šachy,člověče…) a spoustu hraček pro naše nejmenší, saunu.

V letních měsících má co nabídnout velká udržovaná zahrada s bazénem a solárním ohřevem, dětský koutek s pískovištěm, dřevěnými hračkami a houpačkami. Na zahradě je travnaté hřiště, nebo zahradní posezení s grilem, ohništěm a krbem.

Umístění:

Přímo před penzionem Vyhlídka začínají tratě cykloturistické i pro pěší turistiku.,běžecké tratě,/strojově upravované/,lyžařské vleky jsou v Hojsově Stráži 2vhodné pro rodiny s dětmi. Železná Ruda nabízí bowling, motokáry, tenis, nebo krytý bazén., V letních měsících jezdí EKO autobusy směr Modrava, Prášily, Povydří, Čenkova pila, které vozí i kola. Kola je možno zapůjčit v půjčovně. V zimě se letní trasy promění v lyžařské běžecké tratě - 60km upravených stop.V Železné Rudě je několik vleků a SKI areál ŠPIČÁK je vzdálem cca6km od nás ,také si můžete zalyžovat na Velkém Javoru cca 20minut jízdy autem.

Ubytování:

Všechny pokoje mají socíální zařízení.

Stravování:

Penzion Vyhlídka nabízí ubytování se snídaní či polopenzí, v penzionu nelze vařit individuálně. K dispozici je celodenně restaurace, kde se podávají hotová jídla, minutky a různé laskominy.Jsme držitelem certifikátu Šumava originální produkt.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz